نمونه گیری درب منزل برای افراد بالای 70 سال رایگان انجام میشود -----------------------ساعات کاری : شنبه الی چهارشنبه 6 صبح الی 20.پنجشنبه ها 6 صبح الی 18 -------------به اطلاع میرساند روز هاي جمعه از ساعت 8 الي 13 باز و آماده خدمت رساني به مراجعين گرامي مي باشد.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

02138016000

تلفن تماس

ایمیل

Albert.pathobiology@gmail.com

تست های غربالگری

زمان مطالعه1 دقیقه

تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۴۰۲نویسنده : دسته بندی : تست های آزمایشگاهی

تست های غربالگری

-نام تستویژگی های نمونهنحوه انجام آزمایشاطلاعات تکمیلی
Postcoital Testنوع نمونه:ترشحات واژن و اندوسرویکس بلافاصله بعد از نمونه برداری حداکثر تا 5 دقیقه لام های مربوط به حرکت و تعداد اسپرم بررسی شودهدف از انجام تست PCT این است که مشخص شود در صورت ورود اسپرم به بدن زن، آیا سیستم ایمنی وی اسپرم‌های مرد را از بین می‌برد یا خیر. به عبارتی دیگر، با آزمایش PCT می‌توان واکنش بین مخاط دهانه رحم و اسپرم را بررسی نمود و هرگونه اختلال در ساختار و عملکرد اسپرم یا موکوس را مشخص کرد.
Cell free DNAانجام این آزمایش از هفته دهم بارداری به بعد کاربرد داردآزمایش نیاز به ناشتا بودن ندارد و بیمار می‌بایست به اندازه نیاز غذا و نوشیدنی میل کند.مدت زمان انجام آزمایش:٢١ روز این تست غربالگری غیر تهاجمی که NIPT یا Cell-free DNA نام دارد با استفاده از DNA های جنینی آزاد در گردش خون مادر اطلاعاتی از قبیل جنسیت جنین و جنین دارای ناهنجاری های کروموزومی تریزومی های 21 و 18 و 13 را ارائه می دهد. منشا DNA های جنینی آزاد در گردش خون مادر از سلول های جنینی بوده که با استفاده از تست های آزمایشگاهی حساس قابل شناسایی می باشند.
Base Cell Free DNA000000