نمونه گیری درب منزل برای افراد بالای 70 سال رایگان انجام میشود -----------------------ساعات کاری : شنبه الی چهارشنبه 6 صبح الی 20.پنجشنبه ها 6 صبح الی 18 -------------به اطلاع میرساند روز هاي جمعه از ساعت 8 الي 13 باز و آماده خدمت رساني به مراجعين گرامي مي باشد.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

02138016000

تلفن تماس

ایمیل

Albert.pathobiology@gmail.com

دستگاه سل کانتر Advia 2120

زمان مطالعه4 دقیقه

تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۴۰۲نویسنده : دسته بندی : دستگاه های بخش فنی
دستگاه سل کانتر Advia 2120

شمارشگرهای سلولی خودکار به طور گسترده در آزمایشگاه‌ های بالینی مدرن برای ارائه شمارش کامل خون (CBC) قابل اعتماد، سریع و مقرون به صرفه، تفاوت‌ های گلبول‌های سفید و اندازه‌ گیری رتیکولوسیت استفاده می‌ شوند. علاوه بر این، برخی از ابزارهای پیشرفته پارامترهای جدیدی مانند محتوای هموگلوبین رتیکولوسیت ها یا درصد سلول های هیپوکرومیک را ارائه می دهند و قادر به تجزیه و تحلیل انواع مایعات بدن هستند. بایر اخیراً دستگاه سل کانتر Advia 2120 را به عنوان یک شمارنده سلولی آماده اتوماسیون برای آزمایش های با حجم متوسط تا بالا در آزمایشگاه بالینی معرفی کرده است. در این ادامه به معرفی این سیستم که از دستگاه های آزمایشگاه آلبرت است؛ می پردازیم.

معرفی دستگاه آنالایزر هماتولوژی Advia 2120

آنالایزر هماتولوژی زیمنس Advia 2120 به طور معمول از Block Scientific در شرایط بازسازی شده در دسترس است. این تحلیلگر رومیزی که برای آزمایشگاه‌ های با حجم متوسط تا زیاد طراحی شده است، از ترکیبی از پراکندگی نور، رنگ‌آمیزی سیتوشیمیایی و چگالی هسته‌ای در دو کانال مستقل برای اندازه‌گ یری تعداد کل و تفاضلی گلبول‌های سفید استفاده می‌ کند. سیستم مبتنی بر فلوسیتومتری از رنگ آمیزی پراکسیداز استفاده می کند.

آنالایزر با استفاده از روش بدون سیانید برای اندازه گیری هموگلوبین، دارای یک رابط کاربری جدید است. سیستم Advia 2120 می تواند به طور معمول نمونه های مایع بیولوژیکی را علاوه بر خون آنالیز کند. دقت دستگاه سل کانتر Advia 2120 در مقابل مدل قبلی خود، سیستم ADVIA 120، برای تمام پارامترهای CBC و دیفرانسیل سلول های سفید و تعداد رتیکولوسیت ها عالی است. همبستگی دیفرانسیل سلول سفید با روش استاندارد دستی و دقت درون اجرا سیستم ADVIA 2120 نیز بسیار خوب است.

 • پارامترها: 30: 5-pt دیفرانسیل
 • توان عملیاتی: 74-120 نمونه در ساعت
 • روش: امپدانس حجمی
 • سیستم باز: باز
 • دخالت دستی اپراتور را کاهش می دهد
 • زمان چرخش را بهبود می بخشد
 • فناوری دوگانه پرچم‌گذاری دقیق و خاصی را ارائه می‌کند که نرخ بازبینی دستی را کاهش می‌دهد
 • کاهش نرخ های رد دیفرانسیل
 • تمایز سیتوشیمیایی اختصاصی سلول های میلوئیدی و لنفوئیدی
 • سیتوگرام های تشخیصی به تشخیص سریع و تایید نتایج کمک می کنند
 • دیفرانسیل شش پارامتری منحصر به فرد با جمعیت LUC اطلاعات بالینی بیشتری را ارائه می دهد
 • تفاوت های دقیق در نمونه های لوکوپنیک و قدیمی
 • خطی گسترده 400 x 1000/μL نیاز به رقت را به حداقل می رساند.

دستگاه سل کانتر Advia 2120

ویژگی های سیستم هماتولوژی ADVIA 2120i

سیستم هماتولوژی ADVIA® 2120i می‌ تواند آزمایشگاه هماتولوژی شما را بدون نیاز به سیستم‌ های بزرگ مبتنی بر مسیر، لکه‌ های گران قیمت، یا آزمایش‌ های انعکاسی خودکار کند.

با این دستگاه گردش کار را ساده کنید و بهره وری را با یک آنالایزر هماتولوژی به حداکثر برسانید که اکثر مراحل دستی معمول را حذف می کند. سیستم ADVIA 2120i استاندارد طلایی را در روش‌ شناسی آزمایش برای نتایج بهینه ارائه می‌ کند و در عین حال سادگی و انعطاف‌ پذیری لازم را برای ادغام آسان در آزمایشگاه خود ارائه می‌ دهد.

فناوری ADVIA از رنگ آمیزی پراکسیداز – استاندارد طلایی در تست های افتراقی – استفاده می کند. این روش اولیه سیستم های هماتولوژی ADVIA همچنین یک شمارش کل گلبول های سفید ثانویه را ارائه می دهد که به عنوان یک بررسی QC داخلی برای نظارت بر یکپارچگی نمونه عمل می کند.

تمایز سیتوشیمیایی منحصر به فرد سلول های میلوئیدی و لنفوئیدی و شش پارامتر دیفرانسیل اطلاعات بالینی بیشتری را فراهم می کند.

اندازه گیری مستقیم هموگلوبین داخل سلولی مورفولوژی حساس و اختصاصی RBC را برای تشخیص دقیق و زودهنگام حالات بیماری فراهم می کند.

از طریق قابلیت‌ های آزمایش CSF و CHr، وضعیت‌ های بیماری را جدا و شناسایی کنید.

دستگاه سل کانتر Advia 2120 شمارش دقیق پلاکت ها در محدوده بالینی قابل توجه (به استثنای گلبول های قرمز میکروسیتیک و قطعات سلولی) تعداد شمارش دستی و تزریق غیر ضروری و پرهزینه پلاکت را به حداقل می رساند.