نمونه گیری درب منزل برای افراد بالای 70 سال رایگان انجام میشود -----------------------ساعات کاری : شنبه الی چهارشنبه 6 صبح الی 20.پنجشنبه ها 6 صبح الی 18 -------------به اطلاع میرساند روز هاي جمعه از ساعت 8 الي 13 باز و آماده خدمت رساني به مراجعين گرامي مي باشد.

حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

02138016000

تلفن تماس

ایمیل

Albert.pathobiology@gmail.com

شاید وقتی این جمله را بخوانید که ” ما برای حال خوب خودمان کار می کنیم” متعجب شوید. ولی بدانید که حال خوب ما زمانی بوجود می آید که حال مردم ما خوب باشد و دغدغه درمان و سالمتی نداشته و علت مراجعه آنها به آزمایشگاه درمان نباشد.
آزمایشگاه پاتو بیولوژی و ژنتیک آلبرت در سال 1345 توسط مرحوم دکتر فرشچی بنیان گذاری و به سرعت تبدیل به آزمایشگاهی خوشنام در منطقه شد. از سال 1385 با کادری از متخصصین تشخیصی و بالینی، آقایان دکتر نوید احدی) دکتری پزشکی عمومی دانشگاه تهران، دکتری تخصصی بورد آسیب شناسی بالینی و تشریحی دانشگاهتهران (، دکتر عظیم قلی زاده ) دکتری داروسازی دانشگاه تهران، دکتری تخصصی آسیب شناسی بالینی دانشگاه تهران (دکتر هادی اسفندی )دکتری پزشکی عمومی دانشگاه تهران، دکتری تخصصی بورد آسیب شناسی بالینی و تشریحی دانشگاه تهران(، دکتر وحید فالح آزاد ) دکتری پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، بورد تخصصی آسیب شناسی بالینی دانشگاه تهران، فلوشیپ مولکولار

پاتولوژی و سیتوژنتیک دانشگاه تهران ( و دکتر منصوره حقیقی )دکتری بیوشیمی بالینی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان) با اعتقاد به آرمان متعالی خود با بخش های عمومی آزمایشگاه به ادامه کار پرداخت.

بعد از کسب اعتماد شما در حال حاضر با راه اندازی بخش های تخصصی از جمله پاتولوژی، ایمونوهیستوکمیستری، فلوسایتومتری، ژنتیک و مولکولی درکنار بخش های عمومی از جمله بیوشیمی، هورمون شناسی،هماتولوژی و… نه تنها به مراجعین، بلکه مرزهای خدمات رسانی خود را به شهرستان ها، شرکت های خصوصی و دولتی، گروه های مردمی خاص، پژوهشگران و مراکز پژوهش درمانی ، دانشگاه ها و آزمایشگاه های همکار گسترانیده است. در کنار بهره مندی از مسئولین فنی با تجربه و نامی، کارکنان مسئولیت پذیر،از آموزش مداوم و مشاوران خود در جهت استقرار استانداردهای 10004 ISO & 10002 ISO & 9001 ISO و الزامات آزمایشگاه مرجع سالمت نیز بهره فراوان و کافی برده است. حضور ، تداوم و ارتقا ء آزمای شگاه در یک منطقه بومی و مردمی و اصیل در تهران، نوید این مهم است که توانسته است تاکنون رسالت خود را به انجام برساند اما مسیری که در پیش دارد:
توسعه دامنه فعالیت آزمایشگاه در حوزه های تخصصی و فوق تخصصی
توسعه تجهیزات بروز و استفاده از روش های نوین انجام آزمون به منظور افزایش کیفیت نتایج در جهت افزایش قدرت تصمیم گیری پزشکان عزیز استفاده از روش های مدیریتی نوین به منظور دریافت بازخورد از همه مشتریان خود افزایش تعامل با پزشکان و صاحب نظران و اساتید علمی )ارتباط آزمایشگاه با دانشگاه( به کارگیری از روش هایی جهت جلوگیری از اتلاف زمان مراجعین )آزمایشگاه را به منزل و محل کار خود ببرید)